JAROSLAV GOTTWALD - S.G. ELECTRONIC a SGE STAVEBNÍ s.r.o.

KOMPLETNÍ SERVIS, ÚDRŽBA A VÝSTAVBA NEMOVITOSTÍ

U vody 1, 170 0 Praha 7 - Holešovice, Tel: +420 283 870 824

Volná pracovní místa - nabídka práce

Hledáme ty nejlepší !!! Jen s nejlepšími lidmi můžeme být NEJ !!!

     Naše společnost zaměstnává v současnosti několik desítek řemeslníků a techniků různých profesí. Do našeho kolektivu přijmeme řemeslníky a techniky níže uvedených prosesí. Společným požadavkem na nové zaměstnance je především spolehlivost, časová flexibilita a loajalita. Práci nabízíme lidem, kteří mají zájem o práci, nikoliv o zaměstnání, ve kterém se budou snažit pokud možno bez úhony přečkat pracovní dobu... Říkáme to předem, aby nedošlo k nedorozumění. Zaměstnance, kteří odvádějí 100 % práci, dokážeme ocenit. Mimo jiné nabízíme jistotu zaměstnání. Za více než dvacet let let života firmy jsme ani jednou nebyli nuceni nařídit "nucené volno"... Hledáte-li jistotu, slušný výdělek, solidní kolektiv a současně máte zájem svým umem přispět k prosperitě firmy, neváhejte a zavolejte na tel. 283 870 824 nebo zašlete mail se svým životopisem slečně Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript." target="_blank">Bekové .

Seznam volných pracovních míst:


1. Elektrikář

Na pozici elektrikáře přijmeme zaměstnance se 100 % znalostí silnoproudých bytových rozvodů a alesspoň základní znalostí rozvodů slaboproudu (základy rozvodů systémů domácích telefonů, EZS, CCTV, STA atp.). Podmínkou je bezúhonnost a řidičský průkaz skupiny B.

2. Zedník - obkladač:

Na pozici zedníka - obkladače přijmeme zručného zaměstnance se znalostí zdění, omítání, betonování podlah, pokládky keramických obkladů a dlažeb atp. Podmínkou je bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B a schopnost pracovat samostatně.

3. Pracovník pro dokončovací práce

Na tuto pozici přijmeme všestraně zručného pracovníka. Předmětem činnosti budou různé dokončovací stavební práce, jako například:

  • montáž dveří, kování, prahů, zámků atp.
  • montáž plovoucích podlah, palubkových obkladů atp.
  • montáž okenních parapetů, kliček a rozvor, montáž těsnění do oken a dveří
  • montáž kuchyňských linek, koupenových skříní, vodovodních baterií atp.
  • sestavování a montáž nábytku
  • provádení maleb a nátěrů
  • montáž minerálních podhledů

4. Malíř - lakýrník

Na tuto profesi přijmeme zručného malíře - lakýrníka, který si poradí i s drobnámi truhlářskými opravami oken a dveří. Znalost dalších stavebních profesí je vítána.

5. Pokrývač

Na tuto profesi přijmeme zkušeného pokrývače s praxí. Uvítáme alespoň částečnou znalost klempířských prací. Výhodu mají uchazeči, kteří dokáží provádět práce i horolezeckou technikou.

6. Instalatér - topenář

Na tuto profesi přijmeme řemeslníka s minimálně 4 letou praxí, řidičským průkazem sk. B, znalostí vodovodních rozvodů (plast, železo, měď) a topných rozvodů (železo, měď). Podmínkou je spolehlivost. Výhodou je znalost montáže zařizovacích předmětů luxusnější třídy.

7. Pomocný stavební dělník

Na tuto profesi přijmeme dělníky bez vyšší odbornosti. Předmětem práce jsou především sekací a bourací práce, úklidové práce a transport materiálů nebo sutí.


  

poslední aktualizace 20.09.2015 (jg)