JAROSLAV GOTTWALD - S.G. ELECTRONIC a SGE STAVEBNÍ s.r.o.

KOMPLETNÍ SERVIS, ÚDRŽBA A VÝSTAVBA NEMOVITOSTÍ

U vody 1, 170 0 Praha 7 - Holešovice, Tel: +420 283 870 824

Vodoměry Bonega

Úvod:

      Bytové vodoměry značky Bonega si velmi rychle našly své místo na českém trhu, a to především díky rozumné ceně, dobré kvalitě a obchodní strategii. V současnosti výrobce Bonega nabízí standardní mechanické vodoměry se spolehlivým magnetickým stíněním a dále mechanické vodoměry, které jsou předpřipraveny pro propojení s vysílačem, umožňujícím dálkový odečet.

Mechanické vodoměry:

     Bytové vodoměry Bonega patří k cenově nejdostupnějším vodoměrům na českém trhu. Přes svoji poměrně nízkou cenu nabízejí vysokou přesnost měření, spolehlivost a antimagnetickou ochranu. Výběr tohoto vodoměru pro instalaci v bytovém objektu rozhodně není špatnou volbou. Vzhledem k situaci, kdy je stále žádanější možnost dálkového odečtu vodoměrů, doporučujeme zvolit vodoměr s přípravou pro dálkový odečet. Takový vodoměr je jen nepatrně dražší než standardní vodoměr s mechanickým počítadlem, ale lze k němu později doinstalovat vysílač naměřených dat.

Vodoměry z dálkovým bezdrátovým odečtem:

     V současnosti se zvyšuje poptávka po vodoměrech, které umožňují provedení odečtu bez přístupu do bytů. Na tuto výzvu zareagovala i firma Bonega. Na rozdíl od jiných výrobců vsadila setové řešení, které obsahuje vždy jeden až dva vodoměry (vodoměr pro studenou a pro teplou vodu) a radiomodul se snímacím zařízením. Standardní mechanické vodoměry jsou upraveny tak, aby snímač bezdrátového modulu mohl načítat impulsy poskytované vodoměrem a tím i počítat spotřebu vody.

Set vodoměrů Bonega s bezdrátovým odečtem

Více informací o systému vodoměrů z dálkovým bezdrátovým odečtem naleznete ZDE.