JAROSLAV GOTTWALD - S.G. ELECTRONIC a SGE STAVEBNÍ s.r.o.

KOMPLETNÍ SERVIS, ÚDRŽBA A VÝSTAVBA NEMOVITOSTÍ

U vody 1, 170 0 Praha 7 - Holešovice, Tel: +420 283 870 824

Videx digital BUS 2 série 8000

Úvod:

     Tato stránka je určena pro všechny zájemce, kteří si chtějí pořídit nový, kvalitní, a co nejméně poruchový systém domácích telefonů. Naše firma se zabývá instalacemi a rekonstrukcemi systémů domácích telefonů již 20 let. Za tuto donu jsme nasbírali mnoho zkušeností technického charakteru, ale i mnoho statistických informacích o poruchovosti jednotlivých typů systémů domácích telefonů. Jedním z favoritů ve spolehlivosti je právě digitální systém BUS2 od společnosti VIDEX, která je jedním tradičních kvalitních evropských výrobců domácích telefonů.

     Analogové systémy domácích telefonů jsou postupně nahrazovány systémy digitálními. Výhod digitálních systémů je více. U prvotních instalací je samozřejmě důležitá výrazná úspora investic do nákupu instalačního materiálu, neboť digitální systémy jsou dvouvodičové a doplňkový třetí vodič se používá například pro vyzvánění z druhého umístění zvonku (například od dveří bytu). Další nespornou výhodou digitálního systému je i mnohem nižší poruchovost, která je principiálně dána koncepcí digitálního systému. Jednotlivé telefony totiž výrazně neovlivňují funkčnost systému jako celku, tak jako například u standardních analogových systémů 4 + n.

Systém VIDEX Bus 2, série 8000:

     Jedním z oblíbených systémů naší firmy je digitální systém Videx Bus 2, série 8000. Dodává se na trh v provedení nerez nebo hlíník. Jednotlivé moduly lze sestavovat do panelů přesně dle Vašich požadavků. Na této stránce Vám předkládáme seznam nejčastěji používaných komponentů.

kompletní digitální panel s numerickou klávesnicí, LCD displejem a audiokomunikátorem

(volba účastníka probíhá vyhlednáním jména ve jmeném seznamu pomocí šipek vlevo a vpravo a následným potvrzením středového tlačítka, nebo zadáním čísla bytu na numerické klávesnici a potvrzením klávesou "enter")


          

Videx série 8000, audio digitalizační moduly, přídavný videomodul

          

Videx série 8000, tlačítkový panel, kódový zámek, informační prosvětlený panel

          

Videx série 8000, montážní rámečky pro různý počet modulů v barvách černostříbrná a černá

     

Videx digitální telefony systému BUS 2 (vpravo typ s vypínáním zvonku)

Videx digital BUS 2 handsfree telefon     Videx digital BUS 2 handsfree telefon     Videx digital BUS 2 handsfree telefon

Videx digitální handsfree telefony v různých barevných provedeních, montáž na povrch


Nové instalace:

     Nové instalace digitálního systému domácích telefonů v domech, ve kterých systém nikdy nebyl, vyžadují instalaci svislého a odbočného vedení a samozřejmě dodávku a instalaci technologie (zvonkový panel, telefony, napaječ, elektrický zámek). Cenu za novou instalaci lze stanovit po podrobné prohlídce objektu a samozřejmě po upřesnění požadavku na způsob instalace vedení (pod omítku, do lišt atp.). Samozřejmé je, že tyto práce provádíme na klíč včetně souvisejících zednických a malířských prací. Doba potřebná pro instalaci systému v domě s 30-ti byty je v závislosti podle typu instalace cca 1-2 týdny.  

Rekonstrukce stávajících systémů:

     Máte-li v domě starší špatně fungující a poruchový systém domácích telefonů, lze většinou velmi jednoduše provést "upgrade" technologie o několik latěk výše. Při výměně technologie původních domácích telefonů za nový digitální systém BUS 2 je většinou bez problému použitelné původní vedení. Provede se pouze přepojení a výměna svorkovnic. Nejprve se provádí výměna zvonkového panelu a napaječe systému. Nakonec jsou měněny domácí telefony. V praxi provádíme výměnu systému domácích telefonů v bytovém domě s počtem bytů do 30 během jednoho kalendářního dne (ráno starý systém, večer plně funkční nový systém).

     Orientační ceny rekonstrukcí systémů domácích telefonů jsme schopni zaslat i bez předchozí prohlídky. Před realizací však požadujeme možnost prohlídky a kontroly správnosti ceny.


 

Doplňky:

 

Systémy domácích telefonů Videx digital Bus 2 lze doplnit i o přístupový systém používající bezdotyková přístupová média.

Videx čtečka bezkontaktních médií Vprox     Média Vprox v různých modifikacích     řídicí jednotka Vprox 1000

Základní komponenty přístupového systému: čtečka médií Vprox, média Vprox, řídicí jednotka Vprox 1000


Reference:

Přehled některých referenčních zakázek naleznete ZDE.


Jak objednat cenovou nabídku nebo realizaci prací ?

 • máte-li zájem o naše služby, stačí poslat poptávku Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zatelefonovat na číslo 283 870 824
 • při zadání poptávky je nutné sdělit Vaše požadavky, zejména jde o tyto informace:
  • nová instalace nebo rekonstrukce původního systému
  • počet vchodů opatřených zvonkovým panelem
  • počet bytů a nebytových prostor vybavených domácím telefonem
  • počet dveří vybavených el. zámkem
  • požadavek na zálohování napájení systému při výpadku proudu
  • požadavek na doplnění přístupového systému
 • na základě Vaší poptávky Vás bude kontaktovat náš technik, který Vám zpracuje cenovu nabídku, pokud možno na základě prohlídky Vašeho objektu
 • v případě Všeho zájmu o realizaci zakázky Vám vyhovéme cca do 14 dní
 • zálohy nepožadujeme, fakturujeme dle realizovaných dodávek
 • poskytujeme samozřejmě rychlý záruční i pozáruční servis
 • kromě instalace systémů Videx digital BUS 2 série 8000 samozřejmě instalujeme i jiné systémy od firmy Videx, ale i od firem TESLA, URMET, MIWI a dalších