JAROSLAV GOTTWALD - S.G. ELECTRONIC a SGE STAVEBNÍ s.r.o.

KOMPLETNÍ SERVIS, ÚDRŽBA A VÝSTAVBA NEMOVITOSTÍ

U vody 1, 170 0 Praha 7 - Holešovice, Tel: +420 283 870 824

Systémy CCTV (kamerové monitorovací systémy)

Úvod:

Pod názvem CCTV se skrývá kamerový monitorovací systém, určený pro vizuální sledování hlídaného prostoru. V současné době jsou k dispozici klasické kabelové systémy, ale i systémy bezdrátové. Ukládání obrazu se provádí na klasické analogové videorekordéry, ale stále častěji vzhledem k neustálému vývoji a snižování cen i na rekordéry digitální. Systémy CCTV nacházejí stále častěji uplatnění díky snižující se ceně i mimo komerční zóny, a to především ve školách a obytných domech. Díky možnosti webové správy je systém CCTV používán i v rodinných domech. Jste-li v práci u internetu, můžete pohodlně kontrolovat svůj domov...


Co Vám můžeme nabídnout ?

Doufáme, že naše společnost uspokojí každého zákazníka. Provádíme instalace jednoduchých systémů v malých provozovnách, ale i systémů rozsáhlých ve velkých objektech. Samozřejmostí je i kombinovaná instalace elektronického zabezpečovacího systému spolu se systémem CCTV.

Plánujete-li instalaci monitorovacího systému CCTV, obraťte se na nás. Vyslechneme Vaše požadavky a navrhneme systém, který uspokojí právě Vaše potřeby. Bližší informace Vám rádi sdělíme na telefonu 283 870 824. Objednávky nezávazné prohlídky Vašeho objektu můžete zasílat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Náš technik Vás navštíví a po prohlídce chráněného objektu vypracuje podrobnou cenovou nabídku ve variantním řešení.


Příklady typických instalací:

  1. Instalace jednoduchých monitorovacích systémů se čtyřmi kamerami s ukládáním obrazu na PC  pro majitele malých obchodů (večerky, zlatnictví, starožitnictví, trafiky atp.).
  2. Instalace jednoduchých monitorovacích systémů se čtyřmi až šestnácti kamerami s ukládáním obrazu na PC pro majitele obytných domů, ubytoven, hotelů a škol.
  3. Instalace systémů s neomezeným počtem kamer s ukládáním obrazu na analogové nebo digitální rekordéry.
  4. Instalace jednoduchých monitorovacích systémů postavených na bázi IP kamer. Tento systém umožňuje dálkové sledování objektů připojených k internetu (například sledování Vašeho domu z kanceláře nebo z dovolené v Karibiku..)