JAROSLAV GOTTWALD - S.G. ELECTRONIC a SGE STAVEBNÍ s.r.o.

KOMPLETNÍ SERVIS, ÚDRŽBA A VÝSTAVBA NEMOVITOSTÍ

U vody 1, 170 0 Praha 7 - Holešovice, Tel: +420 283 870 824

Stavební práce

Úvod:

Naše firma provádí stavební práce různých druhů, a to převážně pomocí svých kmenových zaměstnanců. Zaměřujeme se především na údržbu bytového fondu a výstavbu nových bytů či rodinných domů. Rádi uvítáme větší zakázky, ale neodmítáme ani drobnosti, které některé konkurenční firmy provádět nechtějí. Můžete u nás objednat výměnu jedné prasklé dlaždice na schodišti domu stějně jako výstavbu rodiného domu. Při provádění prací je pro nás důležitý především spokojený zákazník a vysoká kvalita práce, na kterou dohlíží tým našich zkušených techniků. V případě Vašeho zájmu můžeme jakoukoliv stavbu realizovat na klíč, a to včetně zhotovení projektové dokumentace, jednání se stavebním úřadem a ostatními dotčenými institucemi. Specializujeme se i na dodávky a montáže interierů.

Jestliže potřebujete realizovat jakékoliv stavební práce, rádi Vám předložíme technologickou i cenovou nabídku. Schůzku s naším technikem si můžete domluvit na telefonu 283 870 824, nebo pomocí Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Níže na této stránce naleznete odkazy na články popisující některé stavební činnosti, jejichž realizací se zabýváme velmi často. Možná v nich najdete trochu inspirace, možná i řešení Vašeho problému. Každopádně jsme t pro Vás !!!

Odkazy na některé články:


Stavíme Váš dům

Rekonstrukce bytu od A do Z

Půdní vestavby

Opravy fasád

Opravy balkonů a teras

Výměna oken

Oprava střech

Oplocení

Oprava dilatačních spár

Koupelny

Izolace základů

Zábrany proti holubům