JAROSLAV GOTTWALD - S.G. ELECTRONIC a SGE STAVEBNÍ s.r.o.

KOMPLETNÍ SERVIS, ÚDRŽBA A VÝSTAVBA NEMOVITOSTÍ

U vody 1, 170 0 Praha 7 - Holešovice, Tel: +420 283 870 824

REVIZE (elektroinstalace, plynovody, hromosvody, komíny)

Úvod:

Revize jsou vlastně kvalifikované kontroly určitého druhu technického zařízení. V zásadě se liší na revize výchozí, pravidelné a mimořádné. Výchozí revize se provádí po dokončení instalace zařízení před uvedením zařízení do provozu. Nevyhoví-li zařízení výchozí revizi, nesmí se uvést do provozu. Pravidelná revize se provádí po normou předepsané lhůtě od předešlé revize a při této revizi dochází k ověření technického stavu zařízení. Případné zjištěné závady se odstraňují v termínech uvedených v revizní zprávě. Mimořádná revize se provádí po jakémkoliv zásahu do zařízení, po poškození zařízení atp. V případě hromosvodů se provádí mimořádná revize po prokázaném úderu blesku do hromosvodné soustavy.

Naše firma působí na trhu již 14 let. Za tuto donu jsme realizovali několik tisíc revizí všech druhů. Díky velkému počtu realizovaných revizí máme bohaté zkušenosti, špičkové technické vybavení a možnost nabídnout svým zákazníkům velmi zajímavé ceny.


Objednat u nás můžete tyto revize:

Revize elektroinstalace

Revize hromosvodů

Revize plynovodu

Revize kouřovodů

Ceny za provedení revizí Vám sdělíme na základě určitých podkladů. Tyto podklady se liší dle druhu revize a typu zařízení. V případě požadavku na provedení jakékoliv revize nás prosím kontaktujte na telefonu 283 870 824. Případné otázky související s revizemi Vám rádi odpoví naši technici Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..


Dohled nad revizemi Vašeho objektu:

Vlastníkům a provozovatelům nemovitostí nabízíme již několik let speciální službu "klidný spánek", která je absolutně zdarma. Pohlídáme za Vás termíny revizí a potřebné revize včas provedeme. Při podpisu smlouvy o provádění periodických revizí Vám poskytneme zajímavé slevy. Informujte se ještě dnes na aktuální ceny revizí Vašeho objektu. Věřte, že ušetříte.