JAROSLAV GOTTWALD - S.G. ELECTRONIC a SGE STAVEBNÍ s.r.o.

KOMPLETNÍ SERVIS, ÚDRŽBA A VÝSTAVBA NEMOVITOSTÍ

U vody 1, 170 0 Praha 7 - Holešovice, Tel: +420 283 870 824

Revize plynovodu

Úvod:

Plynové rozvody jsou vyhrazeným technickým zařízením, které podléhá revizím. Je-li instalován nový plynovod, musí být kromě tlakové zkoušky provedena i výchozí revize plynovodu. Dále musí být v určitých intervalech vykonávány pravidelné revize plynovodu, a to v předepsaném intervalu. Pro bytové objekty je v současnosti stanovena délka periody těchto revizí na 3 roky.


Jaké druhy revizí u nás můžete objednat ?

  • výchozí revize nově instalovaných plynových rozvodů
  • pravidelné revize plynovodu panelových domů
  • pravidelné revize plynovodu činžovních domů
  • mimořádné revize po drobných úpravách plynovodu
  • prvidelné roční prohlídky plynovodu

Ceny:

Veškeré revize plynovodu provádíme za velmi příznivé ceny. Ceník na internetu neuveřejňujeme z obchodních důvodů. Na každou zakázku provedeme individuální zpracování ceny, a to prakticky obratem. Pro stanovení ceny pravidelných revizí bytových objektů potřebujeme znát počet plynofikovaných bytů, počet plynových spotřebičů a počet plynových stoupaček.


Objednávky:

Máte-li zájem o provedení jakékoliv revize plynovodu, kontaktujte nás na telefonu 283 870 824 nebo pomocí Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Zeptáme se Vás na několik informací o plynovodu, který bude předmětem revize a během několika minut Vám spočítáme cenu za provedení revize.