JAROSLAV GOTTWALD - S.G. ELECTRONIC a SGE STAVEBNÍ s.r.o.

KOMPLETNÍ SERVIS, ÚDRŽBA A VÝSTAVBA NEMOVITOSTÍ

U vody 1, 170 0 Praha 7 - Holešovice, Tel: +420 283 870 824

Revize elektroinstalací (výchozí, pravidelné, mimořádné)

Úvod:

Silnoproudé rozvody elektroinstalace jsou vyhrazeným elektrickým zařízením, které musí být před uvedením do provozu podrobeno výchozí revizi. Na provozovaném zařízení musí být prováděny pravidelné revize v intervalech, který udává ČSN 33 1500. Při revizích je kontrolován technický stav zařízení, a to především s ohledem na bezpečnost. Prováděno je také měření přechodových odporů, impedance smyček, izolačních odporů a dalších hodnot, nutných pro provedení revize.


Jaké druhy revizí u nás můžete objednat ?

  • výchozí revize nově instalovaných elektrických rozvodů do 1 kV v nevýbušném prostředí
  • pravidelné revize elektroinstalace do 1 kV v nevýbušném prostředí (nejvíce revizí provádíme v obytných objektech, školách, školkách a obchodních centrech)
  • mimořádné revize elektroinstalace (provádějí se například po úpravách elektroinstalace, opravách elektrického zařízení atp.)

Ceny:

Veškeré revize elektrických rozvodů provádíme za velmi příznivé ceny. Ceník na internetu neuveřejňujeme z obchodních důvodů. Na každou zakázku provedeme individuální zpracování ceny, a to prakticky obratem. Pro stanovení ceny pravidelných revizí obytných domů potřebujeme znát počet elektrifikovaných bytů a nebytových prostor, dále počet podlaží objektu a přibližný datum instalace stávajícího elektrického zařízení. V ostatních případech místo revize navštívíme a po prohlídce zhotovíme cenovou nabídku.


Objednávky:

Máte-li zájem o provedení jakékoliv revize elektroinstalace, kontaktujte nás na telefonu 283 870 824 nebo pomocí Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Zeptáme se Vás na několik informací o elektroinstalaci, která bude předmětem revize a během několika minut Vám vyhotovíme cenovou nabídku.