JAROSLAV GOTTWALD - S.G. ELECTRONIC a SGE STAVEBNÍ s.r.o.

KOMPLETNÍ SERVIS, ÚDRŽBA A VÝSTAVBA NEMOVITOSTÍ

U vody 1, 170 0 Praha 7 - Holešovice, Tel: +420 283 870 824

Prodej na bezúročné splátky

Úvod:

Zaujaly Vás některé námi nabízené služby? Zaujaly Vás natolik, že máte zájem o realizaci konkrétní zakázky. Máte v současnosti problém se zafinancováním Vámi požadovaných prací? Neváhejte a napiště nám. My Vaší zakázku zrealizujeme a Vy nám za ní zaplatíte v pravidelných měsíčních splátkách. A navíc do 24 měsíců bez jakéhokoliv navýšení!!! Bližší informace Vám na dotaz zašleme e-mailem. Stačí nás kontaktovat na tel. 283 870 824 nebo zaslat zprávu na náš e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..


Proč nabízíme své služby na splátky?

Je to celkem jednoduché. Není to tím, že bychom sami měli tolik peněz, že nevíme co s nimi. Nespolupracujeme ani s žádnou bankou nebo jinou společností, která by nám pro Vás peníze půjčovala. Důvod je jinde. Rádi bychom odváděli kvalitní práci neposkvrněnou tzv. "rozpočtovými škrty". Takže raději provedeme kvalitní dílo na splátky než ošizené dílo za "hotové". Bereme to jako otázku profesní cti.

Kdysi před lety jedni z našich prvních zákazníků stáli před volbou. Potřebovali provést rychle opravu střechy, ale neměli na celkovou opravu v hodnotě 280.000 Kč peníze. Lokální oprava v hodnotě 45.000 Kč by byla však pouze dočasným řešením. A navíc investice do lokální opravy by byly po čase při celkové opravě penězi "vyhozenými", neboť by výsledek lokální opravy musel být odstraněn. Nemohli jsme se dívat na zbytečné plýtvání finančními prostředky ze strany našeho zákazníka, a navrhli jsme mu možnost splatit cenu opravy ve 24 měsíčních splátkách. Obchod byl uskutečněn. Zákazník ušetřil 45.000 Kč za lokální opravu. My jsme měli dobrý pocit z dobře odvedené práce, která nebyla "kompromisním" řešením. A po této zakázce přišly další. A dnes již financujeme Vaše investice z peněz, které nám pravidelně zasílají naši zákazníci za práce provedené před rokem, dvěma, třemi....


Co za možnost úhrady ve splátkách chceme?

Máte pravdu. Nikdo nedělá nic zadarmo. My ale nechceme nic připlatit. Žádné navýšení, žádné úročení. Máme jen jednu podmínku. Chcete-li od nás realizovat Vaší zakázku s možností úhrady ve splátkách, budeme od Vás požadovat "volnou ruku" při výběru termínu realizace. Prakticky to znamená, že Vaší zakázku provedeme v době, kdy máme menší využití našich zaměstnanců. Uvedu příklad. Je duben 2005. Budete například požadovat provedení celkové rekonstrukce elektroinstalace v činžovním domě. Doba takové rekonstrukce trvá cca 6 týdnů. Budete požadovat splátkový kalendář. My řekneme ano, za předpokladu že akceptujete provedení prací v období 1.9. - 14.11.2005, t.j. v období 10-ti týdnů. Vy získáte práce dříve než naspoříte potřebné finanční prostředky a my máme zajištěnou práci pro naše zaměstnance... Myslíme, že jde o výhodný obchod pro obě strany.


Typické příklady akcí, které poskytujeme na splátky:

  • kompletní rekonstrukce elektroinstalace
  • instalace systémů domácích telefonů
  • kompletní výměny vodovodních a kanalizačních stoupaček
  • kompletní rekonstrukce plynovodu
  • celkové opravy plochých a sedlových střech
  • dodatečné zateplení panelových domů
  • výměna oken panelových i činžovních domů

Typický příklad prodeje služeb na splátky:

 AKCE: DODATEČNÉ ZATEPLENÍ PANELOVÁHO DOMU

 Celková cena

 Kč: 400.000

 Průběžná fakturace se splatností 10 dnů

 Kč: 160.000

 Počet měsíčních splátek

 24

 Výše měsíční splátky

 Kč: 10.000


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.