JAROSLAV GOTTWALD - S.G. ELECTRONIC a SGE STAVEBNÍ s.r.o.

KOMPLETNÍ SERVIS, ÚDRŽBA A VÝSTAVBA NEMOVITOSTÍ

U vody 1, 170 0 Praha 7 - Holešovice, Tel: +420 283 870 824

Oplocení

Úvod:

Oplocení je důležitou součástí všech budov a pozemků, a to především v době, kdy kriminalita vzrůstá. Oplocení musí být však nejen funkční, ale i esteticky na úrovni. Svým zákazníkům jsme schopni nabídnout různé druhy oplocení pro různé účely.


Co vše můžete u nás objednat ?

Standardní oplocení

(oplocení zhotovené ze standardních ocelových nebo plastových sloupků a ocelového pozinkovaného nebo poplastovaného pletiva různých výšek)

Oplocení atypické

(oplocení vystavěné na podezdívkách z lícového zdiva, KB bloků nebo omítaného zdiva provedené ocelovými prvky nebo dřevěnými výplněmi)

Vrata a vrátka

(výroba a montáž dřevěných, ocelových a hliníkových vrat, vrátek a posuvných bran, včetně instalace elektronických systémů dálkového ovládání, poštovních schránek a domácích telefonů)

Ochrana perimetru a monitoring oplocení

(dodávka a instalace elektronických systémů ochrany oplocení, dodávka a instalace kamerových monitorovacích systémů a signalizačních systémů)

Vyhřívání přístupových cest

(dodávka a instalace systémů elektrického vyhřívání přístupových cest a chodníčků)


Objednávky:

Máte-li zájem o zhotovení oplocení (od projektu po realizaci) jakéhokoliv typu, kontaktujte prosím naše techniky Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo přímo naší provozní kancelář na telefonu 283 870 824.


MINIFOTOGALERIE