JAROSLAV GOTTWALD - S.G. ELECTRONIC a SGE STAVEBNÍ s.r.o.

KOMPLETNÍ SERVIS, ÚDRŽBA A VÝSTAVBA NEMOVITOSTÍ

U vody 1, 170 0 Praha 7 - Holešovice, Tel: +420 283 870 824

KUBUS

Rodinný dům KUBUS

Dům KUBUS představuje po architektonické stránce jedinečné řešení v nabídce společnosti

Je postaven na principu průniku hmot čtyř menších krychlí do jednoho velkého tělesa tak, že až na polohu oken a dveří je ze všech čtyř stran totožný. Přitom vnitřní uspořádání je téměř tradiční a současně velmi pohodlné na bydlení. Při jakékoli orientaci domu na pozemku ke světovým stranám má každá místnost zajištěno oslunění. Současně velmi jednoduchý konstrukční princip má velký podíl na ceně domu.

Pro tyto vlastnosti byl rodinný dům KUBUS vybrán jako vzorová stavba společnosti se zpřístupněním pro veřejnost na podzim r. 2008.

U tohoto domu si můžete nechat upravit dispozici přízemí i patra, mít zcela oddělenou kuchyň nebo schodišťovou halu od obývacího pokoje, apod.

Zvolit můžete ze dvou typů architektury:

  • C - s pultovými střechami o sklonu 6°
  • D - s plochými střechami

 

Příplatkové řešení:

Některé příplatkové prvky jsou oceněny a ceny dostupné na těchto stránkách, resp. v kanceláři naší společnosti. Jedná se např. o další koupelnu v patře, zimní zahradu, venkovní terasu, krbový komín. Také jsou k dispozici ceny nadstandardních povrchů, materiálů a vybavení.

 

Atypické řešení:

V případě, že jste se nechali tímto domem inspirovat, ale Vaše nároky jsou mimo rozsah popsaných variant, máte možnost objednat si zcela atypické úpravy. Máte možnost konzultací s architektem společnosti, po kterých Vám bude připraven individuální architektonický návrh a projekt. Již během těchto konzultací získáte přesnou představu o budoucí podobě i ceně takto upraveného domu.

Ilustrační část stránky pro Vás dokončujeme.


Architektura typ C

pohledy

pohledy


Architektura typ D

perspektivní pohled na dům

pohledy

pohledy


průhledy do interieru