JAROSLAV GOTTWALD - S.G. ELECTRONIC a SGE STAVEBNÍ s.r.o.

KOMPLETNÍ SERVIS, ÚDRŽBA A VÝSTAVBA NEMOVITOSTÍ

U vody 1, 170 0 Praha 7 - Holešovice, Tel: +420 283 870 824

IDEAL

Rodinný dům IDEAL

Dům IDEAL představuje optimální prostředí k bydlení i pro početnější rodinu. Nenáročnými stavebními úpravami můžeme prostory uvnitř domu propojovat, oddělovat a dotvářet nejrůznějšími způsoby, aniž bychom zásadně ovlivňovali vyprojektovanou konstrukci a vzhled domu, a tím i jeho cenu.

V přízemí lze mít např. zcela oddělenou kuchyň nebo naopak celý obytný prostor volně propojený. V tomto případě doporučujeme vzdušné interierové schodiště jako součást obývacího pokoje (nikoliv komoru pod schodištěm, která je v základní ceně). V patře může např. vzniknout zcela oddělené rodičovské apartmá s vlastní koupelnou a šatnou, nebo jiné kombinace dětských či hostinských pokojů.

U tohoto domu je garáž v základní ceně. Lze tedy realizovat za nižší cenu dům samostatně stojící bez garáže v uspořádání 5 + 1 nebo dům v uspořádání 5 + 1 + garáž s terasou na střeše garáže přístupnou z haly v patře. Za příplatek je naopak provedení s dvougaráží.

Z pohledu stavebně-statického je dům navržen maximálně jednoduše. Toto řešení umožňuje různé typy architektury při shodném dispozičním a konstrukčním řešení až po horní patro. Tedy pokud Vám vyhovuje uspořádání a velikost domu (a to i po menších úpravách), máte možnost volby vnějšího vzhledu domu podle vlastního vkusu nebo podle vhodnosti začlenění do okolní zástavby.

Vybírat můžete ze čtyř na první pohled zcela rozdílných typů architektury. Pro jednoduchost jsou označeny písmeny:

  • A - moderní jednoduché linie i proporce s klasickou sedlovou střechou o sklonu 25°
  • B - stejné proporce se zdůrazněnými štíty (na první pohled zcela jiný vzhled)
  • C - opět shodný dům po horní patro, ale pultové střechy o sklonu 9°, odlišná okna
  • D - opět shodný dům po horní patro, ale ploché střechy (vhodné např. do zástavby městského typu).

Dispozice: 6 + 1 + garáž

Zastavěná plocha: 108,8m2

Podlahová plocha: přízemí 63,5m2, patro 82,8m2, garáž 19,9m2, celkem 166,2m2

Příplatkové řešení:

Některé příplatkové prvky jsou oceněny a ceny dostupné na těchto stránkách resp. v kanceláři naší společnosti. Jedná se např. o dvougaráž, balkon, zimní zahradu, venkovní terasu, krbový komín. Také jsou k dispozici ceny nadstandardních povrchů, materiálů a vybavení.

Atypické řešení:

V případě, že jste se nechali tímto domem inspirovat, ale Vaše nároky jsou mimo rozsah popsaných variant, máte možnost objednat si zcela atypické úpravy. Máte možnost konzultací s architektem společnosti, po kterých Vám bude připraven individuální architektonický návrh a projekt. Již během těchto konzultací získáte přesnou představu o budoucí podobě i ceně takto upraveného domu.

Individuální řešení:

V případě, kdy Vašim potřebám nevyhoví ani individuálně upravený typový dům, máme samozřejmě i pro Vás řešení: architekt s projekčním týmem společnosti pro Vás připraví atypický projekt zcela originálního domu podle Vašich představ. Předpokládanou cenu takového domu budete znát v době zpracování studie projektu a zcela přesnou cenu po vypracování podrobné projektové dokumentace. V této fázi je také možno přesně určit a dohodnout termíny a časový plán stavby.

Ilustrační část stránky pro Vás dokončujeme.


Architektura typ B

pohled z přední a zadní strany domu

boční pohledy


Architektura typ C

pohled z přední a zadní strany domu

boční pohledy


Architektura typ D

pohled z přední a zadní strany domu

boční pohledy


Půdorys přízemí (vlevo) a patra domu


Průhledy do interieru