JAROSLAV GOTTWALD - S.G. ELECTRONIC a SGE STAVEBNÍ s.r.o.

KOMPLETNÍ SERVIS, ÚDRŽBA A VÝSTAVBA NEMOVITOSTÍ

U vody 1, 170 0 Praha 7 - Holešovice, Tel: +420 283 870 824

Rodinný dům Ekonomik a Ekonomik-L

Rodinný dům EKONOMIK, EKONOMIK L

Dům EKONOMIK byl navržen s důrazem na cenovou dostupnost především svým uspořádáním. Je samozřejmostí, že i u tohoto základního modelu řady jsou použity shodné materiály a standard vybavení jako u větších typů řady. Svými rozměry a zastavěnou plochou je dům vhodný i pro menší nebo členitější parcely.

Vnější architektura je řešena tak, aby i přes menší rozměry dům působil zcela přirozeně a samozřejmě v prostředí okolních domů v nově vznikajících lokalitách i ve stávající příměstské zástavbě.

Vnitřní řešení je s ohledem na cenovou dostupnost a různé možnosti využití řazeno pro názornost ve třech stupních provedení:

 

A - přízemní dispozice, uspořádání 1 +kk

Zastavěná plocha 42,8m2, podlahová plocha 32,5m2

Sedlová střecha je tvořena sbíjenými vazníky nebo jednoduchým trámovým krovem. Strop je sádrokartonový, se zateplením.

Toto uspořádání je vhodné např. jako samostatný domek pro jednoho člověka, na pronájem, apod. Obytná místnost s přímým výstupem na zahradní terasu je doplněna odděleným kuchyňským koutem s oknem. Ze vstupního prostoru se šatnou je přístupná koupelna s oknem a prostorem pro pračku. Další úložné prostory jsou téměř neomezené v podkroví po vyztužení stropu.

B - přízemní dispozice 1 + kk + půda

Zastavěná plocha 42,8m2, podlahová plocha 32,5m2 + 32,5m2 úložný prostor

Sedlová střecha je tvořena jednoduchým vázaným krovem. Příprava pro půdní vestavbu zahrnuje: 2x štítové okno, pevný strop, zakrytý otvor pro schodiště, v němž je osazen průlez na půdu se stahovacím žebříkem.

Toto uspořádání vyhoví jako dočasné bydlení např. i pro novomanžele. Umožní totiž kdykoliv zobytnění podkroví bez velkého stavebního zásahu, který v přízemí znamená namontování interierového schodiště a v podkroví montáž příček a povrchů ze sádrokartonu, povrch podlah a topení. Vzniká dům 3 + 1 s mnohem širšími možnostmi využití.

C - patrový 3 + kk

Zastavěná plocha 42,8m2, podlahová plocha 61,0m2

Jedná se o uspořádání B s již realizovanou půdní vestavbou v základní ceně.

Provedení L (long)

Pro všechny stupně provedení je možno objednat prodlouženou verzi L. Jedná se o prodloužení domu o 1,0m tak, aby nebyl nutný žádný zásah do konstrukčního řešení resp. statiky domu. Tímto provedením dům získává další hodnotu ve prospěch obytného pokoje zvětšeného na 30m2 a ložnice v podkroví, do které je možno vestavět šatnu.

Příplatkové řešení:

Některé příplatkové prvky jsou oceněny a ceny dostupné na těchto stránkách resp. v kanceláři společnosti. Jedná se např. o garáž resp. dvougaráž, balkon, zimní zahradu, venkovní terasu, krbový komín, další WC a šatnu v podkroví. Také jsou k dispozici ceny nadstandardních povrchů, materiálů a vybavení.

Atypické řešení:

V případě, že jste se nechali tímto domem inspirovat, ale Vaše nároky jsou mimo rozsah popsaných variant, máte možnost objednat si zcela atypické úpravy. Máte možnost konzultací s architektem společnosti, po kterých Vám bude připraven individuální architektonický návrh a projekt. Již během těchto konzultací získáte přesnou představu o budoucí podobě i ceně takto upraveného domu.

Individuální řešení:

V případě, kdy Vašim potřebám nevyhoví ani individuálně upravený typový dům, máme samozřejmě i pro Vás řešení: architekt s projekčním týmem společnosti pro Vás připraví projekt zcela originálního domu podle Vašich představ. Předpokládanou cenu takového domu budete znát v době zpracování studie projektu a zcela přesnou cenu po vypracování podrobné projektové dokumentace. V této fázi je možno také přesně určit a dohodnout termíny a časový plán stavby.

Ilustrační část stránky pro Vás dokončujeme.


 


Rodinný dům EKONOMIK-L (prodloužená verze) ... 89,3 m2

Pohled na dům ve verzi s garáží


Půdorys přízemí a patra ve verzi s garáží


Pohled na dům z přední strany


Pohled z pravé strany


Pohled z levé strany (od garáže)